Toplu Konutlara Müjde

Toplu konut projelerini olan müşterilerimize esnek imkanlar ve avantajlı fiyatlar sunuyoruz yanında ise Sırataş Şömine kalitesini ve güvencesini biz veriyoruz detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

28/07/2010

Şömine evimi ısıtırmı acaba?

Bu soruyu eskiden sorsaydık cevabı kısmen hayır olacaktı elbette cünki geçmişte taş şömümineler vardı teknolojinin ilerlemesi ile birlikte baca sistemleri, ısıtma odası sistemleri, hazneler çıktı ve gelişti böylece şömine şimdi artık aksesuar ve dekor olmanın yanı sıra çok iyi bir ıstma aracı olarak günümüzde kullanılmaktadır.

Böylece sorumuzun cevabı evetdir.

24/07/2010

Yenilenebilir enerji ve Ekolojik dengeyi korumak istiyorsanız bu haberimizi okuyunuz.

Yenilenebilir enerji kaynakları, sürekli devam eden doğal süreçlerdeki varolan enerji akışından elde edilen enerjidir. Bu kaynaklar güneş ışığı, rüzgâr, akan su (hidrogüç), odun (odun çok fazla kullanılmamak kaydı ile yenilenebilir enerjidir ormanların yaşlanmasına istinaden kesilen ağaçlarla tatmin olunduğu sürece yenilenebilir enerjidir), biyolojik süreçler ve jeotermal olarak sıralanabilir.

Odun ormanların atıkları ve budanmış ağaçlardan elde edilen ve kendini hızlı şekilde yenileyebilen tek enerji kaynağı odundur, odun ile yakılan şömine yeni teknolojinin nimetleri ile yeni hazneler sayesinde çok yüksek ısıya ulaşır 800° - 1000° dir.

20/07/2010

Keşif istermisiniz?

Keşif yapılması için mutlaka bizi arayın, hangi ebatlarda ne tür hazne kullanmanız gerektiğini size gösterelim ve en kısa zamanda tatbik edip size istediğinizi verelim.

20/07/2010


Sırataş Şömine Hikmet Yazıcı
GMS: +90 532 522 2664
Tel & Faks: +90 216 493 4542