Hakkımızda

Vizyonumuz firmamız üstün teknoloji ve eğitimli personel iş gücüyle ülkemizde pek çok kurum, kuruluş ve şahıslara şömine çözümleri sunmuş bir çok projeyi üstün başarı ile tamamlamıştır.

Misyonumuz Sırataş Şömine olarak sürekli gelişim ve değişim hedeflerini ilke edinerek, uzman teknik kadrosuyla işin en ileri seviyede ilerleyip bitirilmesini ilke edinmiştir.

Kalite politikamız Sırataş Şömine olarak yaptığımız çalışmaları büyük titizlik ve nizam ile en kaliteli iş gücüyle tamamlamayı hedef ve ilke edindik ve uyguluyoruz.

Sırataş Şömine olarak profesyonel bir biçimde 1995 senesinde hizmet vermeye başladık. Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunmayı ilke ve amaç edinerek yola çıktık. Amatör ruh ile profesyonel iş gücünü birleştirdik uzman kadro kurup müşterilerimizin karşısına çıkıp onların şömine ihtiyaçlarını tamda onların istediği gibi karşıladık halada karşılıyoruz.

Teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek müşterilerimize mümkün olan en yeni taze ürünler ile çözümler sunuyoruz, ithal ve yerli hazneler, barbeküler, şömine aksesuarları ürünlerimizi sürekli yenileri ile değiştirip hizmetinize sunuyoruz.

Bizi daha yakından tanımak için referanslarımıza bakabilir veya bizim ile iletişim kurabilirsiniz.


Sırataş Şömine Hikmet Yazıcı
GMS: +90 532 522 2664
Tel & Faks: +90 216 493 4542